Консультация
бесплатно
095-555-94-55
073-174-74-74
netnarkotiku.com

ЭФФЕКТИВНО! АНОНИМНО! ГАРАНТИРОВАНО!

ЛЕЧЕНИЕ НАРКОМАНИИ ХАРЬКОВ. УКРАИНА

Наркоманія - це епідемія в сучасному суспільстві, це хвороба сучасності, лікування якої вимагає не лише застосування медикаментозного втручання, а й звільнення розуму наркозалежних людей від емоційної важкої залежності. Харківська наркологічна клініка пропонує декілька етапів лікування наркоманії. По-перше – кваліфіковані лікарі проводять медичне обстеження та лікування наркотичної залежності. Цей етап триває приблизно 2-3 тижні. Наші спеціалісти на цьому етапі щоб готують грунт для подальшого курсу лікування. Наступний етап - психологічна реабілітація. До діла приступають досвідчені психотерапевти, які допоможуть наркоману пройти курс повної реабілітації. Цей період триватиме приблизно місяць. І останнім етапом визволення від наркоманії являється період, коли ми навчимо вас заново жити в суспільстві та поступово повернемо вас до нормального життя. Цей етап вважається найвідповідальнішим та найважчим.

 

В нашому наркологічному центрі у Харкові також особливу увагу приділяють лікуванню підліткової наркоманії. Це зумовлено тим, що психологічний стан підлітків постійно розвивається. І саме такі випадки призводять до найтяжчих наслідків.

Ми лікуємо наркоманію в місті Харкові та інших містах області. Також ви можете отримати безкоштовну допомогу нарколога! Звернувшись до нас, ви отримуєте можливість жити повноцінним життям. Зверніться за допомогою, і ви її отримаєте! Лікування наркоманії у Харкові - у стаціонарі.