ЛЕЧЕНИЕ НАРКОМАНИИ ХАРЬКОВ. УКРАИНА

ЭФФЕКТИВНО! АНОНИМНО! ГАРАНТИРОВАНО! 

Украина. Харьков, ул. Шота Руставели 18/1

 

  ПН-ВС, Круглосуточно, Без выходных  

 095-555-94-55, 073-174-74-74 

 Бесплатные консультации 

Симптоми ігроманії та її лікування

Вам потрібна допомога лікаря, який вилікує вас від ігроманії – звертайтесь у наш наркологічний центр у Харкові!

Напевно всі знають про те, що лікування хвороби завжди складніше, ніж попередження її. Лікування ігроманії – це достатньо важкий та тривалий процес. Успіх боротьби з ігроманією залежить як від бажання ігромана, так і підтримки та терпіння близьких людей.

Якщо у вашій родині біда і ви відчуваєте, що ваша близька людина потрапила в залежність від гри, не втрачайте часу - відразу звертайтеся по допомог до досвідчених лікарів. Наші кваліфіковані спеціалісти допоможуть виявити причини ігроманії та призначать спеціальне професійне лікування. Також ми зможемо підібрати вам необхідні ліки та навчимо залежного від гри самоконтролю.

Лікування ігроманії у Харкові - 095 555 94 55

Наші співробітники виділяють декілька явних симптомів цієї хвороби. Ці симптоми мають насторожити вас і самого залежного від гри. Якщо всі ваші думки націлені лише про гру, ви плануєте наступну ставку, аналізуєте минулу гру  - це привід звернутися до спеціаліста.  Якщо ви постійно намагаєтесь відігратися після того, як програли, та відчуваєте гнів і роздратування при припиненні гри – також відразу звертайтеся в нашу клініку.

Ігромана ніколи не стримувала можливість втратити все, що у нього є - роботу, друзів, сім'ю. Тільки кваліфікований лікар в змозі допомогти позбавитися ігроманії. Ціна лікування ігроманіі визначается індивідуально до кожного окремого випадку. В нашій наркологічній  клініці працюють найдосвідченіші лікарі та психотерапевти, які зроблять все можливе, щоб позбавити вас від ігрової залежності.

Лечение