ЛЕЧЕНИЕ НАРКОМАНИИ ХАРЬКОВ. УКРАИНА

ЭФФЕКТИВНО! АНОНИМНО! ГАРАНТИРОВАНО! 

Украина. Харьков, ул. Шота Руставели 18/1

 

  ПН-ВС, Круглосуточно, Без выходных  

 095-555-94-55, 073-174-74-74 

 Бесплатные консультации 

Проблема і наслідки алкоголізму

Проблема алкоголізму, особливо останнім часом просто величезна. Схильність до алкоголізму не тільки від спадковості, а й від сімейних відносин, так і від традицій, які в деяких сім'ях вже дуже часто нагадують про себе. Найчастіше проблемою алкоголізму стає оточення. Алкоголізм – душе страшна хвороба з такими ж страшними наслідками. Людина починає деградувати, втрачає змогу нормально розмовляти та перестає цікавитися навколишнім світом, своєю зовнішністю і взагалі собою. Алкоголізм сприяє появі депресії та поганого настрою. Байдужість до всього стає візитною карткою алкозалежної людини. Алкоголізм дуже згубно впливає і на потенцію чоловіків, а також на менструальний цикл у жінок.
В нашому центрі лікування алкоголізму та наркоманії у Харкові працюють лікарі та спеціалісти, які точно зможуть вам допомогти подолати цю страшну залежність, залежність від алкоголю. Ми працюємо, щоб покращити ваше життя та разом з вами подолати алкогольну залежність.

Лікування алкоголізму - 095 555 94 55

Якщо ви стали жертвою алкогольної залежності або ваша близька людина не в змозі самостійно подолати потяг до випивки – не втрачайте часу, дзвоніть нам. Ми пропонуємо лікування алкоголізму, вивід із запою, та професійну психологічну допомогу.
Розпізнати проблему алкозалежності у людини не складно. Алкоголіки завжди мають нестримне бажання випити алкоголь, вони просто втрачають контроль над собою, не мають сили волі, щоб стримати себе. алкоголіки часто страждають головними болями та сухістю у роті, слабкістю та апатією до навколишнього світу. Також у алкоголіка спостерігається значне погіршення пам’яті та зору.
Ми впевнені, що кожен алкоголік потребує допомоги. Самотужки подолати алкогольну залежність майже неможливо. Тому втручання спеціалістів просто необхідне. Наш центр лікування алкоголізму зможе надати будь-яку поміч, щоб максимально наблизити вас до тверезого життя. Ціна лікування алкоголізму у Харкові визначается індивідуально до кожного випадку.

Лечение