ЛЕЧЕНИЕ НАРКОМАНИИ ХАРЬКОВ. УКРАИНА

ЭФФЕКТИВНО! АНОНИМНО! ГАРАНТИРОВАНО! 

Украина. Харьков, ул. Шота Руставели 18/1

 

  ПН-ВС, Круглосуточно, Без выходных  

 095-555-94-55, 073-174-74-74 

 Бесплатные консультации 

Викликати нарколога

Іноді трапляється, що у родичів або близьких людей немає можливості доставити наркомана в наркологічну, а лікар потрібен саме зараз. Це може статися з різних причин. Наприклад, якщо абстинентний синдром  виражений дуже сильно та супроводжується судорожними припадками, або терміново потрібна перша медична допомога при передозуванні, або ж це може бути звичайний сором відвідування наркологічної клініки. Якщо ви викликали нарколога з державної установи, то лікар буде зобо’язаний зафіксувати наявність наркозалежності та відправити наркомана до державної відповідної клініки. Щоб уникнути роз гласу, вам необхідно звертатися в Приватний наркологічний центр в Харкові. Щоб вам допомогти, наша реабілітаційна клініка працює анонімно та надає можливість викликати лікаря-нарколога додому.

Переваг виклику нарколога до вас додому безліч. Одна з них – це те, що вас і вашу близьку людину, що страждає від наркозалежності ніхто не примушуватиме нічого робити проти волі. Наші спеціалісти ніколи не при’язують наркомана та не везуть його лікуватися силою. Ми маємо більш м’які та лояльні методи. Оцінивши ситуацію взагалі та проблему зсередини,  фахівці  харківського реабілітаційного центру почнуть застосовувати будь-які можливі заходи, щоб наркоман дав згоду на лікування. Ми зможемо врятувати вашу близьку людину. Якщо ви викликали нарколога додому, то основною задачею перед ним стане переконати наркозалежну людину почати лікування, знайти правильний підхід до наркомана, допомогти йому прийняти правильне рішення.

Обговорити ціни на лікування в нашому наркологічному центрі ви зможете вже по телефону. Ми обов’язково знайдемо спільну мову та зможемо домовитися.

 

Лечение