ЛЕЧЕНИЕ НАРКОМАНИИ ХАРЬКОВ. УКРАИНА

ЭФФЕКТИВНО! АНОНИМНО! ГАРАНТИРОВАНО! 

Украина. Харьков, ул. Шота Руставели 18/1

 

  ПН-ВС, Круглосуточно, Без выходных  

 095-555-94-55, 073-174-74-74 

 Бесплатные консультации 

Де треба лікувати наркомана

Людина, яка потрапила в залежність від наркотичних речовин, виявляється в певному тупику, усвідомлюючи свою безпорадність. Якщо він сам розуміє, що самостійно вирішити свою проблему не в змозі,тоді починає шукати допомоги ззовні. Питання про те, де лікувати наркоманію, для нього стає актуальним.

А також у  цей момент наркозалежний повинен віддавати собі звіт в тому, що наркоманія – це важка хвороба і позбутися від неї можливо лише за допомогою медичних методів і засобів.

Лікування в домашніх умовах не тільки не ефективно, але й небезпечно, оскільки організм в період лікування переживає сильний стрес, який вимагає постійної присутності лікарів.

Відмова від наркотику призводить до виникнення абстинентного синдрому, який у наркоманів називається «ломкою». Він супроводжується сильними фізичними стражданнями – блювотою, судомами, галюцинаціями. Відомо багато випадків, коли залежний просто помирав при спробі впоратися з абстиненцією без допомоги медиків.

 

Тому людину залежну від наркотиків однозначно треба лікувати  тільки в клініці! На сьогоднішній день багато спеціальних програм для надання допомоги наркоманам, і в їх рамках відкривається все більше медичних установ, де проводять їх лікування та реабілітацію.

 

Крім того, важливо розуміти, що в даному випадку час працює проти наркомана – чим довше він відмовляється від кваліфікованого лікування, тим складніше буде боротьба із залежністю.

 

Зверніться по допомогу в наш Обласний Наркологічний центр у Харкові! Ми допоможемо кожному, хто страждає від тяги до наркотиків. Головне – зробіть перший крок.

Лечение