ЛЕЧЕНИЕ НАРКОМАНИИ ХАРЬКОВ. УКРАИНА

ЭФФЕКТИВНО! АНОНИМНО! ГАРАНТИРОВАНО! 

Украина. Харьков, ул. Шота Руставели 18/1

 

  ПН-ВС, Круглосуточно, Без выходных  

 095-555-94-55, 073-174-74-74 

 Бесплатные консультации 

Анонімне лікування наркоманії

Залежність від наркотиків – важке захворювання, яке руйнує не тільки організм людини, але і його життя. Хворому буває дуже складно прийняти рішення стосовно проходження  лікування від наркотичної залежності, адже в першу чергу це треба визначити причину проблеми.

 

Залежним людям дуже часто буває соромно зізнатися собі, а тим паче оточуючим його людям про свою недугу. Ось чому таке велике значення в їх реабілітації має анонімність.

 

Таким чином, людина може звернутися за допомогою в будь – який наркотичний центр, навіть не розкриваючи близьким такий ганебний факт своєї залежності. Крім того, анонімне лікування наркоманів, дозволяє їм позбутися від різних незручностей надалі, скажімо при прийнятті на роботу або під отримання документів на право водіння автомобілем.

 

Реабілітація наркозалежних – це процес, який навчає організм пацієнта обходитися без наркотичних речовин, знімає фізіологічну і психологічну залежність. Він допомагає наркоману повернутися до нормального життя.

 

У середовищі, де ніхто не знає про минулі проблеми людини, йому набагато легше обходитися без наркотиків.  І це дуже важливо, природно, а саме головне - це репутація хворого. Адже в Україні люди часто вважають, що наркомани колишніми не бувають і побоюються брати їх на роботу, спілкуватися з ними, створювати відносини. Таким чином, розголошення такої таємниці може зіпсувати людині життя, що в свою чергу ставить під загрозу успіх реабілітації. Очевидно, що анонімне лікування від наркозалежності вкрай важливо, як з медичної, так і з морально-етичної сторони.

Лечение