ЛЕЧЕНИЕ НАРКОМАНИИ ХАРЬКОВ. УКРАИНА

ЭФФЕКТИВНО! АНОНИМНО! ГАРАНТИРОВАНО! 

Украина. Харьков, ул. Шота Руставели 18/1

 

  ПН-ВС, Круглосуточно, Без выходных  

 095-555-94-55, 073-174-74-74 

 Бесплатные консультации 

Термінове зняття ломки Харків

Абстинентний синдром, синдром відміни, або ломка – це болісний стан наркозалежної людини, коли її організм потребує прийняття чергової дози. Ломка відбувається як на рівні фізіологічних симптомів, так і психологічних. Абстинентний синдром може тривати від декількох днів до декількох тижнів. Це обумовлено типом залежності, тривалістю вживання наркотичних засобів та особистими психологічними якостями людини. Пацієнти із тривалим досвідом вживання наркотиків кажуть, що якби залежність починалась із ломки, то у світі не було б наркоманів.

Фізіологічні симптоми ломки

Коли людина зупиняє вживання наркотиків та починається ломка, яка може проявлятися:

  • у виражених головокружіннях та головному болі;
  • сильний біль у м’язах та суглобах;
  • судоми;
  • озноб, нудота та блювота;
  • надлишкова пітливість.

Психологічні симптоми ломки

Оскільки залежність від наркотиків виникає на двох рівнях, то ломка відбувається і на рівні психіці. Ймовірно, що саме подолання психічної ломки визначає успіх всієї терапії наркозалежного пацієнта.

Вона проявляється:

  1. У безпідставній агресії та девіантній поведінці;
  2. В істерично-параноїдальних проявах;
  3. У безсонні;
  4. У повній втраті самоконтролю та інш.

Термінове зняття симптомів ломки Харків є лише початком тривалого шляху одужання. На цьому етапі пацієнту проводиться дезінтоксикація організму, тобто він очищується від отруйних речовин за допомогою медичних препаратів та під наглядом досвідчених фахівців. За необхідності до пацієнта застосовується медикаментозна заспокійлива терапія. Але обов’язковою та невід’ємною частиною лікування є психотерапія та реабілітація. Так психіатри та психологи допомагають пацієнту повернутися до звичайного нормального життя, відновити свої соціальні зв’язки, знайти та розібратися з причинами залежності.

Лечение